Údolní 18, Brno-střed +420 731 077 486
title image

Kadeřnické služby

Kadeřnické služby

Kompletní služby a špičkové produkty

Nabízíme kompletní škálu kadeřnických služeb doplněnou o prodej špičkových produktů (link na značková kosmetika). V ceně služeb je i odborná konzultace s kadeřnicí, která vám pomůže vybrat ideální sestřih i barvu, který dokonale doplní váš celkový look.

Kadeřnické služby

DÁMSKÝ STŘIH

Tvoříme účesy elegantní i extravagantní – vždy na základě konzultace s klientkou. Speciálně proškolené kadeřnice vám poradí, jaký módní střih zvolit i jak se o něj správně starat. Používáme pouze špičkovou kosmetiku Oribe (link) a L’Oréal.

 

Doplňkové služby:

Úprava konečků – od 260 Kč

Úprava ofiny – od 70 Kč

Foukání – od 400 Kč

REZERVOVAT TERMÍN
Kadeřnické služby

BARVENÍ A MELÍROVÁNÍ

Cena: podle spotřeby barvy od 390 Kč

Pracujeme s kvalitními barvami a přípravkami šetrnými k vašim vlasům značky L’Oréal. S výběrem ideální barvy vám rády poradí naše školené kadeřnice. Samozřejmostí je kombinace barvení a melírování se střihem ve zvýhodněné ceně.

 

Doplňkové služby:

Foukání – od 400 Kč

REZERVOVAT TERMÍN
Kadeřnické služby

Účesy

Cena: podle složitosti účesu od 680 Kč do 1 320 Kč

Ve spolupráci s proškoleným personálem si vyberete ideální účes tak, aby ideálně doplnil celkový look. Vybírat můžete z jednodušších účesů až po složité účesy pro nejdůležitější příležitosti. V kombinaci s líčením (link na líčení) a nehtovou modeláží (link na manikúru) tak u nás dostanete kompletní péči pro každodenní rutinu i výjimečné okamžiky.

Kompletní ceník účesů si můžete prohlédnout zde.

REZERVOVAT TERMÍN
Kadeřnické služby

PÁNSKÝ STŘIH

Cena: od 270 do 380 Kč

Náš proškolený tým vám pomůže vybrat ideální sestřih, který bude vypadat dlouhodobě dobře i bez komplikovaného stylingu. Tvoříme účesy tradiční i moderní.

 

Doplňkové služby:

Styling – 40 Kč

Úprava vousů – od 90 Kč

Časová náročnost: 30 – 60 min

REZERVOVAT TERMÍN
Kadeřnické služby

Dětský střih

Cena: od 340 do 490 Kč

Jaký účes vybrat dětem, aby byl praktický a slušivý a nevyžadoval tolik péče? Naše kadeřnice vám rády poradí.

Děti 1-5 let 310 Kč

 

Doplňkové služby:

Styling – 40 Kč
Časová náročnost: 30 – 60 min

 

Rezervovat termín e-mailem (mailto), telefonicky na čísle 731 077 486 (callto). – pokud bude via mail, musí předmět obsahovat poptávanou službu

REZERVOVAT TERMÍN
Kadeřnické služby

OLAPLEX

Účinná látka, která mění vše od základů!
Přejděte na světlejší odstín. Posuňte hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita vlasů.

Olaplex se dá použít jako součást pro jakýkoli zásah nebo jako samostatné ošetření. Přidáním přípravku Olaplex® NO.1 Bond Multiplier do zesvětlovače nebo barvy a po opláchnutí barvy z vlasů aplikací přípravku Olaplex® No.2 Bond Perfector, výrazně snížíte poškození při zákroku.

 

Ošetřující domácí péče Olaplex® NO.3 Hair Perfector – prodloužiení trvanlivost barvy a udržení vlasú ve zregenerovaném stavu. OLAPLEX® NO.3 Hair Perfector by se měl používat 1x týdne, neboť slouží jako prostředek pro udržení vlasů v nejlepším možném stavu, který je stále poškozován při opětovným používáním žehličky, fénu, ale i česáním a chlórem.

Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdy předtím

více o značce