Údolní 18, Brno-střed +420 731 077 486
title image

Prodlužování vlasů a řas

Prodlužování vlasů a řas

Delší, lepší, krásnější…

Každá žena touží po svůdném pohledu. Máme pro vás dvě možnosti, levnější i dražší, jak pohádkově dlouhých řas dosáhnout.

Prodlužování vlasů a řas

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS METODOU X TREME LASHES

Cena: 4 000 Kč

Metoda prodloužení, která dodá řasám hustotu a objem na několik týdnů i měsíců. Čerstvě prodloužené řasy vypadají zcela přirozeně a dodají na kráse a sebevědomí ženy. Metoda spočívá v aplikaci jednotlivých náhradních řas, které jsou připojovány k vlastním. Používáme pouze špičkovou a ověřenou značku X treme Lashes (norkové řasy) (link na x treme) vhodnou i pro alergiky. Řešení pro ženy, které hledají alternativu běžné úpravy řasenkou, kterou nesnesou.

 

Další služby:

Úprava po 1 týdnu – 400 Kč

Úprava po 2 týdnech – 500 Kč

Úprava po 3 týdnech – 700 Kč

Úprava po 4 týdnech – 1 000 Kč

Úprava po 5 a více týdnech – 1 100 Kč

Časová náročnost: 60 – 120 min

REZERVOVAT TERMÍN
Prodlužování vlasů a řas

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS METODOU DIAMOND LASHES

Cena: 2 500 Kč

Metoda Diamond Lashes aplikuje řasu na řasu a vy tak získáte přirozeně krásné řasy. Ušetříte čas, který byste trávila malováním a odličováním řas každý den. Jde o ekonomičtější variantu k metodě X treme Lashes (odkaz na x treme), materiál však nedosahuje takové kvality jako u norkových řas.

Další služby:

Úprava po 1 týdnu – 370 Kč

Úprava po 2 týdnech – 470 Kč

Úprava po 3 týdnech – 670 Kč

Úprava po 4 týdnech – 940 Kč

Úprava po 5 a více týdnech – 1 060 Kč

Časová náročnost: 60 – 120 min

REZERVOVAT TERMÍN
Prodlužování vlasů a řas

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU BOND PLUS

Cena: od 5 000 Kč
Prodlužování vlasů metodou Bond Plus patří mezi nejdokonalejší technologie prodlužování a zahušťování vlasů. Vlasové pramínky jsou uchyceny k vlastním vlasům pouze pomocí plastových pojítek, které se po zahřátí smrští. Metoda zaručuje pevné, nenápadné a zároveň velmi šetrné spojení pramínků s vlastními vlasy. Vlasy vydrží 2 roky i více!
Časová náročnost: 120 – 180 min

REZERVOVAT TERMÍN
Prodlužování vlasů a řas

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU SEAMLESS1

Seamless1 je nejšetrnější a nejbezpečnější metoda prodlužování vlasů. Pomocí páskové metody dosáhneme požadovaný objem a délku vlasů v čase kratším než 35 minut.

NEJVYŠŠÍ KVALITA
Pracujeme pouze s vlasy nejvyšší kvality. V nabídce máme opravdu širokou škálu přirozených a zajímavých trendových odstínů, díky čemu se umíme prizpůsobit vaší barvě vlasů

 

Cena od 6 990Kč

REZERVOVAT TERMÍN