Údolní 18, Brno-střed +420 731 077 486
Zde v prodeji

Oribe

Kombinací více než 35 let tradičního stylingu, klasických technik a nejnovějších technologií přináší řada Oribe nejvyšší výkon a sofistikovanost ve formě skutečně originálních přípravků.
ZJISTIT VÍCE
Zde v prodeji

Jean d'Estrées

Komplexní značka kosmetiky zahrnující péči o obličej, líčení a péči o tělo.
ZJISTIT VÍCE
Zde v prodeji

Lycon

Australské vosky LYCON jsou vyrobeny ze speciálních pryskyřic, včelího vosku a aromatických olejů. Obsahují příměsi levandule, aloe vera, azulenu, růže, heřmánku a dalších přírodních látek, které jsou vhodné i pro citlivou pokožku.
ZJISTIT VÍCE
Zde v prodeji

X-treme lashes

Flex Fusion Rapid Cure Technology je jediné hypoalergenní adhezivum na medikální úrovni, které nabízí dokonalou výdrž řas, bezpečnost, flexibilitu spoje a super rychlé vytvrzení.
ZJISTIT VÍCE
Zde v prodeji

Bio Ionic

Firma Bio Ionic, Inc., přední společnost v oblasti iontové péče o vlasy, vyvinula pod vedením svého zakladatele a výkonného ředitele Fernanda Romera exkluzivní patentovanou iontovou technologii přirozených iontů, díky níž přirozené negativní ionty prospívají vlasům.
ZJISTIT VÍCE
Poskytujeme v našem salonu

Neyes brows

Vytvoříme šablonu vašeho obočí přesně pro váš obličej.
ZJISTIT VÍCE
Zde v prodeji

Olaplex

Přejděte na světlejší odstín. Posuňte hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Olaplex se dá použít jako součást pro jakýkoli zásah nebo jako samostatné ošetření. Přidáním přípravku Olaplex® NO.1 Bond Multiplier do zesvětlovače nebo barvy a po opláchnutí barvy z vlasů aplikací přípravku Olaplex® No.2 Bond Perfector, výrazně snížíte poškození při zákroku.
ZJISTIT VÍCE
Poskytujeme v našem salonu

Medik8

Oceňovaná britská značka sídlící v Londýně, která se zaměřuje na výzkum nových technologií pro výrobu kosmeceutik. Tato značka je populární po celém světě a je známá svými kvalitními výrobky a vysokou účinností. Medik8 nabízí účinná séra, krémy pro řešení různých kožních problémů a také speciální derma válečky.
ZJISTIT VÍCE