Údolní 18, Brno-střed +420 731 077 486
title image

Bio Ionic

Iontová péče o vlasy

Firma Bio Ionic, Inc., přední společnost v oblasti iontové péče o vlasy, vyvinula pod vedením svého zakladatele a výkonného ředitele Fernanda Romera exkluzivní patentovanou iontovou technologii přirozených iontů, díky níž přirozené negativní ionty prospívají vlasům.

Iontová péče o vlasy

Systém Bio Ionic

Systém Bio Ionic – Profesionální péče o vlasy  tvoří dvě části:

Řada iontových výrobků a nástrojů pro ošetřování všech typů vlasů; tato řada byla vyvinuta zejména za účelem „oživení“ suchých a poškozených vlasů. Mezi tyto kadeřnické potřeby patří iontové žehličky na vlasy, kartáče, iontové kulmy a fény na vlasy a vlasová kosmetika.

Agave, přírodní vyhlazující systém vlasů (dočasné vyhlazení) pro ty, kteří touží po dlouhotrvající hydrataci. Agave díky molekulám cukru zachycuje molekuly vody, které jsou vázány do vlasové kutikuly.

Iontová péče o vlasy

Elektricky nabité minerály

Bio Ionic vyvinul a patentoval komplex elektricky nabitých minerálů, které se nacházejí hluboko v zemi. Tento „Komplex přirozených iontů“ (Natural Ion Complex™) přirozeně produkuje zdravé ionty a aplikuje je na vlasy. Tyto přírodní minerály a negativní ionty jsou jádrem a základem všech kadeřnických potřeb Bio Ionic a umožňují hluboké ošetření vlasů a jejich hydrataci.

Bio Ionic představuje novou kolekci nástrojů GoldPro™ Collection
Luxusní nástroje profesionální kvality Bio Ionic GoldPro™ Collection vynikají použitou technologií, výkonem a zlatým designem. Celou kolekci spojuje technologie “Keramického minerálního komplexu s obsahem 24K zlata” (24K Gold Ceramic Mineral Complex).

 

24 karátové zlato obsažené v použitých materiálech nástrojů zajistí konstantní a rovnoměrné rozložení tepla  a keramický minerální komplex vlasy hloubkově hydratuje a dodává jim zdravý, oslnivý lesk.

  • Produkty Bio Ionic můžete exkluzivně zakoupit v našem salónu.
    Pro více informací nás neváhejte kontaktovat případně navštivte naše fb stránky.

Produkty BioIonic u nás v prodeji

Bio Ionic Bluewave brush

od 755 Kč

OBJEDNAT

Bio Ionic HotTools®
Cool Touch Turbo Ionic Dryer

2.190 Kč

OBJEDNAT

Bio Ionic Curl Bar

2.990 Kč

OBJEDNAT

Bio Ionic Silver Classic Nanoionic™

od 590 Kč

OBJEDNAT