Údolní 18, Brno-střed +420 731 077 486
title image

Jean d’Estrées

Francouzská kosmetika

Jean dʼEstrées se narodil v roce 1915 jakožto přímý potomek jedné z milenek krále Ludvíka XVI., Gabrielle dʼEstrées. Již od dětství projevoval veliký zájem o vše, co se týkalo krásy a půvabu. Po ukončení studií se stal slavným makeup artistou zlaté éry Holywoodu, kde líčil mimo jiné i hvězdy filmového plátna Bette Davis a Vivien Leigh.

Kariéru přerušil a vrátil se do Francie, kde dále pracoval na vlastní řadě pečující kosmetiky a ustálení speciálních líčících technik, tzv. Visagismu, který byl inspirován tradicí líčení jeho rodu. Vytvořil komplexní značku kosmetiky zahrnující péči o obličej, líčení, péči o tělo, exkluzivně distribuovanou přes kosmetické salony. Jeho vlastní salon byl založen v ulici du Faubourg Saint Honoré, náležely mu školy líčení v Paříži, Nice, Barceloně, Madridu a Mexico City, kde se zdokonalovali nejen studenti z celého světa, ale i trenéři pracující pro konkurenční kosmetické společnosti.

Francouzská kosmetika

Historie značky

V 50. létech byl již Jean dʼEstrées proslaven jako profesionální trenér kosmetických péčí a makeup artista mezinárodního renomé. Mezi jeho klientky patřily nejznámější herečky své doby, Michel Morgan, Jeanne Moreau, Claudia Cardinale a Rita Hayworth.

V 70. letech Jean dʼEstrées prodal svou firmu i kosmetickou školu v Paříži. Značka, v minulosti spadající pod firmy L´Oréal, Perma a Verlinvest, patří od roku 2014 pod profesionální mezinárodní kosmetickou společnost Pharma-Cosmetics Group.

Motem Jean dʼEstrées je vytvořit synergii mezi přirozenou krásou ženy a posílit ji inovativními kosmetickými postupy.

Posláním Jean dʼEstrées v současnosti je vytvořit cílenou kosmetickou péči a makeup pro zdůraznění ženské krásy.

Produkty Jean d’Estrées můžete exkluzivně zakoupit v našem salónu.

Jean d’Estrées CC Cream

910 Kč

OBJEDNAT

Jean d’Estrées 3D Rides Expert Cream

3.696 Kč

OBJEDNAT

Jean d’Estrées Total Youth Sérum

2.400 Kč

OBJEDNAT

Jean d’Estrées Gabrielle’s Secrets Cream

2.380 Kč

OBJEDNAT